Kniha návštěv

Datum: 09.05.2013

Vložil: Kučerovi

Titulek: Ubytování v srdci Šumavy

Nádherná dovolená uprostřed přírody, klidná lokalita, krásné ubytování a přátelská atmosféra. Doporučuji jak pro prodloužený víkend tak i pro několikadenní volno.

Datum: 21.02.2013

Vložil: Pavlištová Lenka

Titulek: pěkné ubytování

Můžeme vřele doporučit, čistý, pěkný, prostorný apartmán i pro čtyřčlennou rodinu, přesun na sjezdovku bez problému s malým dítětem, ubytování i vyžití v Železné Rudě splnilo naše očekávání

Datum: 24.09.2012

Vložil: Stanislav Wajsar

Titulek: Kvalitní ubytování, vstřícní lidé

Kvalitní ubytování v prostorných, prosluněných, moderně zařízených apartmánech, milí a vstřícní majitelé, ochotní pomoci radou při výběru turistických cest v železnorudském okolí. Taková je naše zkušenost z pobytu v u Hrstků v předposledním zářijovém týdnu. Manželům Hrstkovým děkujeme a zájemcům vřele doporučujeme.

Datum: 24.08.2012

Vložil: Petr P. Veselský

Titulek: Doporučení.

U Hrstků jsme bydleli v nejhezčím a nejčistším apartmánu, jaký jsme za posledních mnoho let užívali. Vše je bez nejmenšího problému. Mohu jen doporučit. A poděkovat.

Datum: 22.08.2012

Vložil: Irena Špytková

Titulek: pěkné ubytování

Právě jsme u Hrstků strávili pár příjemných srpnových dnů s přáteli.Vybavení prostorných apartmánů je pěkné, nové, funkční, umístění domu na velmi strategickém a přitom klidném místě, všude blízko.Milí a ochotní lidé s výbornou znalostí okolí vám vždy rádi poskytnou cenné rady i pomoc.Můžeme jen doporučit!

Datum: 09.07.2012

Vložil: Bečvářovi

Titulek: Super ubytování

Super ubytování v krásných apartmánech. Vynikající pro rodinu s dětmi.
Právě jsme se vrátili a ubytování bylo opět skvělé. Příjemní a pohostinní lidé,
opět vše bez jediného problému. Mohu jen doporučit. Ubytování jsme využili již 3x.

Datum: 10.01.2011

Vložil: Vladislav Přibyl s rodinou

Titulek: Super ubytování, děkujeme :-)

Vřele vám doporučujeme Ubytování u Hrstků. Příjemné prostředí využíváme již několikátým rokem a opět se sem rádi vracíme.
Pokud hledáte opravdu odpočinek a chcete strávit své volno v klidu a pohodě, nemůžeme než doporučit skvěle zařízené apartmány u Hrstků. V zimním období je to jen kousíček na sjezdovku cca 30m a zpět k domu sjedete takřka na lyžích. Standardem je samostatně uzamykatelná lyžárna, skvěle zařízené apartmány, vybavená kuchaně, prostorná koupelna se sprchovým koutem a pokud chcete přijet s malým potomkem, tak je k dispozici i postýlka. Je zde mnoho příležitostí ke sportovnímu vyžití ale i k relaxaci a třeba i k posezení u výborného jídla a pití v nedaleké a vyhlášené hospůdce U Zlomené lyže.
Prostě tomuto nelze co vytknout. VELMI RÁDI DOPORUČUJEME
Děkujeme za opět příjemně strávenou dovolenou U Hrstků

Datum: 19.11.2010

Vložil: Eva Lisá

Titulek: Spokojenost

Příjemného ubytování u Hrstků jsme s manželem využili již několikrát a vždy se rádi vracíme. Měli jsme možnost bydlet v obou apartmánech, které jsou moderně zařízené, velmi prostorné a prosluněné. Cítili jsme se tam vždy velmi příjemně. V blízkém okolí je mnoho možností pro sportovní i nesportovní vyžití. Hledáte-li soukromí a chcete si odpočinout, pak mohu toto ubytování jenom doporučit.

Datum: 30.06.2010

Vložil: Jakoubek Jiří

Titulek: ubytování

Výborné ubytování ve skvélém prostředí. Milí a pohostinní lidé. Děkuji za hezké zážitky, je na co vzpomínat. Rádi se sem vrátíme. Určitě doporučuji všem.

Radka Hrstková
Pancířská 297
340 04 Železná Ruda
+420 724 909 315
telefonické objednávky
od 17:00 do 19:00